ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu, TÜBİTAK 2204 A-B Lise/Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmalarında Türkiye Derecesi Elde Eden Öğrencilerimizi ve Danışman Öğretmenlerimizi Tebrik Ettiler
![Zonguldak Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu, TÜBİTAK 2204 A-B Lise/Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmalarında Türkiye Derecesi Elde Eden Öğrencilerimizi ve Danışman Öğretmenlerimizi Tebrik Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_06/01130649_whatsappimage20240601at13.04.50.jpg)
Zonguldak Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu, TÜBİTAK 2204 A-B Lise/Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmalarında Türkiye Derecesi elde eden öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi tebrik ettiler.