ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak TSO Müdürü Sn. Metin Demir ve Genel Sekreteri Sn. Muharrem Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Zonguldak TSO Müdürü Sn. Metin Demir ve Genel Sekreteri Sn. Muharrem Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Zonguldak TSO Müdürü Sn. Metin Demir ve Genel Sekreteri Sn. Muharrem Sarıkaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/07160137_F5axj1_WsAA1Z-K.jpg)