ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Murat KÖSE ve Muhtar Azası Yusuf DEDEOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular
Zonguldak Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Murat KÖSE ve Muhtar Azası Yusuf DEDEOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Zonguldak Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Murat KÖSE ve Muhtar Azası Yusuf DEDEOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular](/meb_iys_dosyalar/2023_08/09144550_16.jpg)