ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Muammer Avcı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Kilimli Madenciler İlkokuluna Ziyaretleri
![Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Muammer Avcı ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Kilimli Madenciler İlkokuluna Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2024_02/06172410_kapak20.jpg)
Deprem güçlendirmesi kapsamındaki onarım çalışmaları tamamlanan Kilimli Madenciler İlkokulunu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan ile birlikte ziyaret eden Zonguldak Milletvekilimiz Sayın Muammer Avcı; okulumuz öğretmenleri ile de görüşerek yapılan yatırımla yenilenen yeni eğitim-öğretim ortamlarının öğrencilerimize, velilerimize hayırlı olmasını dilediler. 7.041.284 TL maliyetle deprem güçlendirme onarımı tamamlanan okulumuzda, onarım kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.