ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Türkan Tuygar ve Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Türkan Tuygar ve Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Türkan Tuygar ve Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/18163048_F3zPrPnWYAAUa-7.jpg)