ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak İlkokulu Öğretmen ve Öğrencilerinin, Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a Ziyaretleri ve ''Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma'' Programına Davetleri
![Zonguldak İlkokulu Öğretmen ve Öğrencilerinin, Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a Ziyaretleri ve ''Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma'' Programına Davetleri](/meb_iys_dosyalar/2024_03/05163536_11.jpg)
Zonguldak İlkokulu 3/D sınıf öğretmeni Şadiye Özdemir Çetin, öğrencileri ve velileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN' ı makamında ziyaret ederek, düzenlenecek olan ''Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma'' programına davet ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, minik öğrencilerimize özverili çalışmalarından ötürü teşekkürlerini iletti.