ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet KARAYILMAZ'ı ziyaret eden İl Milli Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, İlimiz genelindeki inşaat, onarım ve yeni eğitim yatırımları üzerine yapılan çalışmaları birlikte değerlendirdiler.
Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet KARAYILMAZ'ı ziyaret eden İl Milli Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, İlimiz genelindeki inşaat, onarım ve yeni eğitim yatırımları üzerine yapılan çalışmaları birlikte değerlendirdiler.![Zonguldak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet KARAYILMAZ'ı ziyaret eden İl Milli Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, İlimiz genelindeki inşaat, onarım ve yeni eğitim yatırımları üzerine yapılan çalışmaları birlikte değerlendirdiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/09173234_FcDZM0DWQAEQnzZ.jpg)