ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak İl Müftüsü Sayın Aşır Durgun ve Müftü Yardımcıları Melek Karakaş, Ahmet Halıcı ve Tahir Erçin; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a Nezaket Ziyaretinde Bulundular
![Zonguldak İl Müftüsü Sayın Aşır Durgun ve Müftü Yardımcıları Melek Karakaş, Ahmet Halıcı ve Tahir Erçin; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a Nezaket Ziyaretinde Bulundular](/meb_iys_dosyalar/2024_04/25112105_gl_rtnpxeaatwy2.jpg)
Zonguldak İl Müftüsü Sayın Aşır Durgun ve Müftü Yardımcıları Melek Karakaş, Ahmet Halıcı ve Tahir Erçin; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a nezaket ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.