ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak Fatih Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Elif Nur Deveci ve Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Yunus Emre Topal, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı Ziyaret Ettiler
![Zonguldak Fatih Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Elif Nur Deveci ve Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Yunus Emre Topal, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_01/23164822_whatsappimage20240123at16.45.39.jpg)
Zonguldak Fatih Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Elif Nur Deveci ve Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi Yunus Emre Topal, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a ziyarette bulunarak projeleri hakkında bilgi sundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.