ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sn.Okan ŞENTÜRK ve İş ve Meslek Danışmanı Sevilay EYİCAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'ı Ziyareti
Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sn.Okan ŞENTÜRK ve İş ve Meslek Danışmanı Sevilay EYİCAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sn.Okan ŞENTÜRK ve İş ve Meslek Danışmanı Sevilay EYİCAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/01115359_IMG_9132.jpg)