ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ZBEÜ Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Seda Tapdık ve KARMER'de Görevli Burcu Otabaş İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı ziyaret ettiler
Yapılan ziyarette temel eğitimden ortaöğretime, ortaöğretimden yüksek öğretime geçişte öğrencilerin meslek yönlendirmeleri için üretilebilecek projeler hakkında; kent yaşamına katkı sunacak öğrenci ve velilerin katılabileceği atölye çalışmaları ile ilgili istişarede bulunuldu.![ZBEÜ Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Seda Tapdık ve KARMER'de Görevli Burcu Otabaş İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı ziyaret ettiler](/meb_iys_dosyalar/2023_12/19155512_gbtgf14w8aavwpx.jpg)