ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP 2019 Yılı Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı
![YÖGEP 2019 Yılı Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/24104017_photo_2019-12-24_09-54-58.jpg)
14 Ekim 2019 tarihinde Zonguldak Anadolu Imam Hatip Lisemizde ilimiz genelindeki 19 Anadolu İmam Hatip Ortaokulu/Lisesi okul müdürlerine Zonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail ÖZTÜRK tarafından İmam hatip okullarının dünü, bugünü, geleceği; özgün ve örnek uygulamalarıyla geleceğin imam hatip okulları; 2023 eğitim vizyonu bağlamında misyon, vizyon, hedef ve eylemler konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.