ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Yılın Öğretmeni" Seçilerek 24 Kasım Öğretmenler Günü Kapsamında İlimizi Ankara ve İstanbul'da Temsil Eden Öğretmenimiz Dilek ÇAYIRLI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı Ziyaret Ettiİlimizin Devrek ilçesinde Sabahat - Cemil Ulupınar Fen Lisesi Müdür Yardımcısı aynı zamanda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapan, öğrencilerine teknolojinin önemini aşılamak için büyük bir gayretle çalışan Dilek ÇAYIRLI, yılın öğretmeni seçildi.

Öğretmenimiz; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhuriyetimizin 100. Yaşına özel düzenlenen etkinlikler kapsamında, 81 ilden gelen temsilciler ile Milli Eğitim Bakanlığınca gerçekleştirilen Başkent Ankara'daki törenlerde ve İstanbul'daki kutlama programlarında ilimizde görev yapan öğretmenlerimizi temsil etti.

Yılın Öğretmeni seçilen Dilek ÇAYIRLI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı ziyaret etti. Öğretmenimize, eği­ti­me yap­tı­ğı kat­kı­lar ve elde et­ti­ği ba­şa­rı­lar­ için teşekkür eden İl müdürümüz, kendisini tebrik ederek başarılarının artarak devam etmesini diledi.


06-12-2023

 

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.