ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nadire Çebi, müdür yardımcıları ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nadire Çebi, müdür yardımcıları ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nadire Çebi, müdür yardımcıları ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/16135534_F3o8tM3XIAAV_TN.jpg)