ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sayın Turgut SUBAŞI Başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN katılımı ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
![Vali Yardımcımız Sayın Turgut SUBAŞI Başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN katılımı ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2023_01/04093127_Fli4OOGWYAASXqx.jpg)
Toplantıda; öğrenci servisleri, okul kantinleri, akademik çalışmalar, eğitim öğretim süreçlerindeki periyodik denetimler, bakım ve onarım çalışmaları değerlendirildi. Toplantıya; Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz katıldı.