ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uzunmehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri "Ben Her Yerde Varım " Projesi Kapsamında Kurumumuz Personellerine Kan ve Şeker Ölçümü Yaptılar
![Uzunmehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri](/meb_iys_dosyalar/2024_05/07111802_gm9hperxyaayfsj.jpg)
Uzunmehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerimiz "Ben Her Yerde Varım " projesi kapsamında kurumumuzu ziyaret ederek personelimize tansiyon ve kan şekeri ölçümü yaptılar. Öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılar dileriz.
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111636_gm9hjv0xsae_oim.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111638_gm9hlx7wgaebjvv.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111640_gm9hnrqwkaec8vs.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111642_gm9hperxyaayfsj.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111644_gm9htemxyaarejg.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111646_gm9hvf4xeaaygjr.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111648_gm9hxp3xyaiygpm.jpg)
![07-05-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_05/k_07111634_gm9hahyweae99x.jpg)