ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Üzülmez İlkokulu Müdürü Emrullah DELİACI ve Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Ali GEDİKOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti
Üzülmez İlkokulu Müdürü Emrullah DELİACI ve Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Ali GEDİKOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Üzülmez İlkokulu Müdürü Emrullah DELİACI ve Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Ali GEDİKOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/11174835_WhatsApp_Image_2023-08-11_at_12.59.06.jpg)