ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
" Ufka Yolculuk " tanıtım ziyaretleri kapsamında Civa Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ı ziyaret ettiler.
Türkiye genelinde düzenlenen ve bu yıl 11.'si gerçekleştirilecek olan " Ufka Yolculuk " tanıtım ziyaretleri kapsamında Civa Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ı ziyaret ederek yarışma hakkında bilgi verdiler.![](/meb_iys_dosyalar/2023_01/18110009_FmsaMtxXEAYttHz.jpg)