ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye´de Öğrenci Başına Eğitim Harcamaları Maliyetlerinin Belirlenmesi
Milli Eğitim Bakanlığının yürütmekte olduğu Türkiye’de Öğrenci Başına Eğitim Harcama Maliyetlerinin Belirlenmesi Çalışma Programı 31 Ağustos-04 Eylül 2015 tarihleri arasında Bartın - Zonguldak İllerinde İç Denetçi Durmuş GÖKMEN ve Bakanlık Memuru Berat Sezgin tarafından ilimizde şube müdürü İlhan Sabit Memiş Başkanlığında Pilot Okulların Müdür ve Müdür Yardımcıları katılımlarıyla 03-04 Eylül 2015 Tarihlerinde ilimizde toplantı ve saha ziyaretleri gerçekleştirilmiştir.![Türkiye´de Öğrenci Başına Eğitim Harcamaları Maliyetlerinin Belirlenmesi](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_09102952_20150903_110806.jpg)