ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Muharrem KİRAZ ve Genel Müdür Yardımcısı Ercan GEBEŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'ı Ziyareti
Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Muharrem KİRAZ ve Genel Müdür Yardımcısı Ercan GEBEŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Muharrem KİRAZ ve Genel Müdür Yardımcısı Ercan GEBEŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/01102748_WhatsApp_Image_2023-08-31_at_17.24.47.jpg)