ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş ve Gazi Satılmış Dönmez, İl Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
![Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş ve Gazi Satılmış Dönmez, İl Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/27172136_F7B6aVPWcAAIcS8.jpg)
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş ve Gazi Satılmış Dönmez, İl Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a nezaket ziyaretinde bulundular.Ziyarette; gazilerimizin hatırlanması,tanıtılması ve bu kapsamda işbirliği içinde yapılacak çalışmalar değerlendirildi.