ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Zonguldak Şube Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Zonguldak Şube Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Zonguldak Şube Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/07154632_F5aUCbhXcAA85B1.jpg)