ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı'na İlimizden Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Hatice Danişman Katılarak Bildiri Sundu

Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı'na İlimizden Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Hatice Danişman Katılarak Bildiri Sundu

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından Türkçe ve dil eğitiminde yenilikçi ve keşfedici yaklaşımların sunulması amacıyla gerçekleştirilen "Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı" na İlimizden Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Hatice Danişman katılarak "Blok Tabanlı Yapay Zeka Uygulamasının Lise Öğrencilerinin Yazma Kaygısına Etkisi" adlı bildirisini sundu. Onursal başkanlığını Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in yaptığı Talim ve Terbiye Kurulu tarafından Gazi Üniversitesi'nde düzenlenen Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansının açılış konuşmasını Bakan Yardımcımız Sayın Kemal Şamlıoğlu yaptı.

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Ahmet İşleyen, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Sayın Cihad Demirli, Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Nezir Gül ile Öğrenme Süreçleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın İhsan Erkul'un da katıldığı konferansta eş zamanlı oturumlarda Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar sunuldu.Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Hatice Danişman'ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

25-05-202425-05-202425-05-202425-05-202425-05-202425-05-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.