ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, İlçe Şube Başkanları ve sendika üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, İlçe Şube Başkanları ve sendika üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, İlçe Şube Başkanları ve sendika üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/16093344_F3k7pUFbQAE1VXF.jpg)