ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2204-A Bölge Finallerine 8 Projemiz Katılmaya Hak Kazandı
![TÜBİTAK 2204-A Bölge Finallerine 8 Projemiz Katılmaya Hak Kazandı](/meb_iys_dosyalar/2024_02/23105649_whatsappimage20240223at09.59.25.jpg)
İlimiz Tübitak 55. Lise Araştırmaları Proje Yarışmasına 121 proje ile başvuruda bulunmuş, bu başvuruların 8'i kabul alarak bölge finallerine davet edilmiştir. Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Sergisine davet edilen Eğitim Kurumlarımızı, Öğretmenlerimizi ve Proje sahibi değerli öğrencilerimizi kutluyor, başarılar diliyoruz.
![23-02-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_02/k_23105825_2204aliseogrencileriarastirmaprojeleriyarismasi.jpg)