ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TED Karadeniz Ereğli Koleji Okul Müdürleri Funda MAKAS, Sahir AKÇAKOCA ve Betül HAMARAT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'ı Ziyareti
TED Karadeniz Ereğli Koleji Okul Müdürleri Funda MAKAS, Sahir AKÇAKOCA ve Betül HAMARAT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![TED Karadeniz Ereğli Koleji Okul Müdürleri Funda MAKAS, Sahir AKÇAKOCA ve Betül HAMARAT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/01121447_IMG_9151.jpg)