ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tasarım ve Beceri Atölyesi Formu

Tasarım ve Beceri Atölyesi Formu

Sayın yetkili,

        Sayın Bakanımızın talimatlarıyla, Türkiye geneli Tasarım Beceri Atölyelerini gösteren harita tabanlı bir yazılım geliştirilmiştir. Bu yazılama veri oluşturulması için İlimiz bünyesinde açılan Tasarım Beceri Atölyelerin bilgilerini İl web sitesi paneli üzerinden girilmesi gerekmektedir.

         Bu nedenle, aşağıdaki linkten formu indirip,  kurum kodu bilgisi yazarak formda belirtilen Tasarım Beceri Atölyesi alanlarının karşında bulunan kutucukları işaretleyiniz. Formda ekleme ve çıkartma yapmadan,word olarak okulunuzun resmi mail adresinden zonguldakmem@meb.gov.tr adresine göndermeyi unutmayınız. Excel, jpg ve taranmış belge olarak gönderen okulların formları iade edilecektir. Ayrıca , kurumsal e-posta adresinden gönderilen  mailler resmi yazı niteliği, taşımaktadır. Aşağıdaki, mail örneğini göndereceğiniz mailin içeriğine eklemeyi unutmayınız.

 

 

Tasarım Beceri Atölyesi Bilgi Formu Güncel

 

 

Örnek Mail


Sayın yetkili,

Sayın Bakanımızın talimatlarıyla, Türkiye geneli Tasarım Beceri Atölyelerini gösteren harita tabanlı bir yazılım geliştirilmiştir. Bu yazılama veri oluşturulması için okulumuz bünyesinde açılan Tasarım Beceri Atölyelerin bilgileri ekte sunulmuştur.

Bilgilerinize arz ederim.

 

         Adı ve Soyadı

             Unvan

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.