ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul ve Şura İşleri Daire Başkanımız Dr. Elif BAKAR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ile birlikte Fatih Halkeğitimi Merkezini ziyaret ettiler.
Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul ve Şura İşleri Daire Başkanımız Dr. Elif BAKAR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ile birlikte Fatih Halkeğitimi Merkezini ziyaret ettiler.![Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul ve Şura İşleri Daire Başkanımız Dr. Elif BAKAR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ile birlikte Fatih Halkeğitimi Merkezini ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/16110948_FcoMvm8X0AEjbwL.jpg)