ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Anaokulu Müdürü Adnan Karakurluk ve Öğretmenleri E-twinning Projelerini Tanıtmak Üzere, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ı Ziyaret Ettiler
![Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Anaokulu Müdürü Adnan Karakurluk ve Öğretmenleri E-twinning Projelerini Tanıtmak Üzere, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ı Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08094932_giim7vxqaadovu.jpg)
Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Anaokulu Müdürü Adnan Karakurluk ve öğretmenleri E-twinning projelerini tanıtmak ve proje kapsamında yapmış oldukları hediyelerini takdim etmek üzere İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ı ziyaret ettiler.