ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Gazi Eğitim Sendikası Genel Başkanı Sayın Tayyip DALGIN ve Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Sayın Zafer ÖZBEY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı Ziyareti
Şehit Gazi Eğitim Sendikası Genel Başkanı Sayın Tayyip DALGIN ve Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Sayın Zafer ÖZBEY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Şehit Gazi Eğitim Sendikası Genel Başkanı Sayın Tayyip DALGIN ve Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Sayın Zafer ÖZBEY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_10/03172729_F7hYLetWsAAxvLA.jpg)