ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sn.Yaşar KARAMAN ve Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sn.Şenol AYYILDIZ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sn.Yaşar KARAMAN ve Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sn.Şenol AYYILDIZ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sn.Yaşar KARAMAN ve Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sn.Şenol AYYILDIZ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/11164810_WhatsApp_Image_2023-08-11_at_10.30.06.jpg)