ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Saltukova Gazi Ortaokulu Müdürü Hayri Bayındır ve Barbaros Kutlutaş Ortaokulu Müdürü Yıldızhan Çeliker, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Saltukova Gazi Ortaokulu Müdürü Hayri Bayındır ve Barbaros Kutlutaş Ortaokulu Müdürü Yıldızhan Çeliker, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Saltukova Gazi Ortaokulu Müdürü Hayri Bayındır ve Barbaros Kutlutaş Ortaokulu Müdürü Yıldızhan Çeliker, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/16135739_F3o-FJ0XUAEafmF.jpg)