ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN TATLILARI EĞİTİM AİLEMİZDEN

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ramazan ayı boyunca iftar öncesi  tatlı ve kurabiye çeşitlerinden oluşan  iftariyelik ikramda bulunuyor. Halk eğitimi merkezlerinde gönüllü öğretmenlerimiz ve usta öğreticilerimiz tarafından yiyecek-içecek hizmetleri atölyelerinde üretimi yapılan tatlı ve kurabiye çeşitlerinden oluşan iftariyelik gıda ürünleri, Ramazan ayı boyunca iftar öncesi  ücretsiz olarak deprem bölgesinden gelen vatandaşlara ikram ediliyor. İkramlar Fatih Halk Eğitimi Merkezinden alınabileceği gibi Zonguldak'ta misafir edilen deprem bölgesinden gelen vatandaşların ikamet ettiği yerlere de ulaştırılabilecek.
RAMAZAN TATLILARI EĞİTİM AİLEMİZDEN

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonuyla halk eğitimi merkezleri yiyecek-içecek atölyelerinde gönüllü öğretmen ve usta öğreticileri tarafından  üretimi  yapılan iftarlık ikramların üretildiği atölyelerden  Fatih Halk Eğitimi Merkezi yiyecek-içecek atölyesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN; "Kahramanmaraş merkezli yaşadığımız depremle  Ülke olarak yaşadığımız zor günleri geride bırakmak için, birlik ve beraberliğin önemini her zamankinden daha da çok hissettiğimiz bu günlerde  Ramazan ayına eriştik. Ramazan ayı; bolluk ve bereketin, yardımlaşma ve dayanışmanın, birlik ve beraberliğin ayıdır. Bu ayda bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizi en güzel şekilde sergileyerek, bu değerlerimizi geleceğe taşımayabilmek için büyük eğitim ailemiz her zamanki gibi görev başındadır. Bu kapsamda halk eğitimi merkezlerimizin yiyecek-içecek atölyelerinde ürettiğimiz tatlı ve kurabiye çeşitlerinden oluşan iftariyelik gıda ürünlerimizi, deprem bölgesinden gelerek ilimizde misafir ettiğimiz vatandaşlarımızın iftar sofralarına ulaştırırken onlarla beraber olduğumuzu hissettiriyoruz. Gönül sofralarında olmayı ümit ediyoruz.

 

25-03-202325-03-202325-03-202325-03-202325-03-202325-03-2023

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.