ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim ve Saha Koordinasyon Yöneticisi Engin Güven'in, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan' a Ziyareti
![Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim ve Saha Koordinasyon Yöneticisi Engin Güven'in, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan' a Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2024_04/16163922_glsjcypxuaa5rd.jpg)
Öğretmen Akademisi Vakfı Eğitim ve Saha Koordinasyon Yöneticisi Engin Güven, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan' ı makamında ziyaret ederek ilimiz öğretmenlerinin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla yapılacak eğitimler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. İl Millî Müdürümüz Sayın Osman Bozkan nazik ziyaretleri ve desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.