ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ KIŞ OKULLARINDA EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR

Öğrencilerin yarıyıl tatilini verimli değerlendirmeleri, kaliteli,eğlenceli vakit geçirmeleri için okullarda başlatılan "Kış Okulları"nda öğrenciler öğrenmeye devam ediyorlar.
ÖĞRENCİLERİMİZ KIŞ OKULLARINDA EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, Mimar Sinan İlkokulunda açılan "Kış Okulları"nı ziyaret ederek öğrencilerle buluştu

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha Aldoğan; Bakanlığımız  ara tatilde öğrencilerimizin  hem eğlenmesi hem de öğrenmesi için  okullarımızda İngilizce, Matematik, Bilim,Sanat alanlarında 

kurslar başlattı. Öğrencilerimiz  bu kurslara tatil  boyunca devam edecekler.

 

Matematik ve İngilizce alanındaki etkinliklerde öğrencilerin faaliyetlerine dahil olan  İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN; öğrencilerin,düşünen,sorgulayan, keşfeden, araştıran bireyler olarak  yetiştirilmesinde bu tür etkinliklerimiz öğrencilerimizde öğrenme heyecanı oluşturmaktadır.

Tatil boyunca devam edecek  "Kış Okulu"faaliyetlerinde öğrencilerimiz öğrenme kayıplarını telafi ederken Matematiğin ,İngilizcenin eğlenceli yüzünü keşfediyorlar. Türkiye Yüzyılında Ülkemize hizmet edecek olan öğrencilerimizi hayata hazırlayan eğitim kadrolarımıza,velilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize yaz kış bu imkanların sunulmasını sağlayan Milli Eğitim Bakanımız  Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER'e tüm öğrencilerimiz ve Eğitim Ailemiz adına şükranlarımızı sunuyorum.

 

 

26-01-202326-01-202326-01-202326-01-202326-01-2023

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.