ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Norm (İhtiyaç) Fazlası Öğretmen Ataması İhtiyaç Listesi ve Güncel Yer Değiştirme Takvimi

İlimiz Milli Eğitim Müdürlükleri ve bağlı eğitim kurumlarında görevli kadrolu ve sözleşmeli öğretmenlerden Norm(ihtiyaç) fazlası durumda olanların yer değiştirme işlemleri ilgi yazı ile duyurulmuştur. Bu kapsamda söz konusu atamaya ilişkin ilimiz geneli eğitim kurumlarına ait Kontenjan Listesi ekte gönderilmiştir.

Bakanlığımızın yapmış olduğu 2020 yılı alan değişikliği atamasına ilişkin atama sonuçlarının MEBBİS sistemi kontenjan Modülünde 31 Aralık 2020 tarihi itibari ile yansımış olduğundan norm fazlası atama branş bazlı münhal okul-kurum listesinin yayınlanmasında gecikme yaşanmıştır. Bu sebepten ilgi yazı ile duyurulan yer değiştirme takvimi aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.

Norm (ihtiyaç) Fazlası Öğretmenlerin Yer Değiştirmesine ilişkin branş bazlı münhal okul-kurum listesinin ve aşağıda düzenlenen güncel yer değiştirme takvimin ilçeniz, okulunuz ve kurumunuz ilgili öğretmenlere duyurulması başvuruların ilgi yazıda belirtilen hususlar doğrultusunda ve aşağıdaki takvime göre yapılması gerekmektedir.

 Kontenjan Listesi için tıklayınız.

 

31-12-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T.C

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

ZONGULDAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNSAN KAYNAKLARI ATAMA BÖLÜMÜ

 

TEL : 0(372) 280 67 00

Yönetici-Personel Atama ve Görevlendirme İşlemleri : 6724 ? 6725 ? 6728

Öğretmen Atama ve Görevlendirme, Norm Kadro İşlemleri : 6723 ? 6726 ? 6727

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.