ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz İSG Birimi (MEB AKUB Ekibi ) ile Zonguldak AFAD İşbirliğiyle 20-25 Mayıs tarihleri arasında planlanlanıp halen devam etmekte olan Depremde Arama Kurtarma Kursu Eğitimleri
![Müdürlüğümüz İSG Birimi (MEB AKUB Ekibi ) ile Zonguldak AFAD İşbirliğiyle 20-25 Mayıs tarihleri arasında planlanlanıp halen devam etmekte olan Depremde Arama Kurtarma Kursu Eğitimleri](/www/images/mansetresim.png)
Müdürlüğümüz İSG (İşyeri Sağlığı ve Güvenliği) Birimi (MEB AKUB Ekibi ) ile Zonguldak AFAD İşbirliğinde 20-25 Mayıs tarihleri arasında planlanlanıp halen devam etmekte olan Depremde Arama Kurtarma Kursu Eğitimlerine ilişkin Fotoğraf ve Videolar
Video İçin /Tıklayınız...