ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mithatpaşa İlkokul Müdürü Ali Özdoğan ve Eşi Kozlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatma Özdoğan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ı Ziyaret Ettiler
![Mithatpaşa İlkokul Müdürü Ali Özdoğan ve Eşi Kozlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatma Özdoğan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ı Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_05/17093832_gnty0tvxgaa_xtf.jpg)
Mithatpaşa İlkokulu Müdürü Ali Özdoğan ve eşi Kozlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatma Özdoğan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a nezaket ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.