ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK YAZARLARIMIZA MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ PROF. DR. SAYIN MAHMUT ÖZER'DEN TEŞEKKÜR BELGESİ GELDİ! MUTLUYUZ, GURURLUYUZ.

MİNİK YAZARLARIMIZA MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ PROF. DR. SAYIN MAHMUT ÖZER'DEN TEŞEKKÜR BELGESİ GELDİ! MUTLUYUZ, GURURLUYUZ.

 

Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu öğrencilerimiz "Kitabımı Okuyorum, Kitabımı Yazıyorum'' Projesi ile  kitap okuma alışkanlıklarını, yazılı anlatımlarını geliştirmek amacıyla hikaye yazma tekniklerini öğrendiler. Öğrenciler hem kitap okudular hem de kendi kitaplarını yazdılar, dijital ortama aktararak kitap haline getirdiler. Öğrenciler yazdıkları kitapları imzalayarak Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER'e gönderdiler.

Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın TUNCAY MORKOÇ aracılığı Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu öğrencilerine teşekkür etti. Milli Eğitim Bakanı tarafından küçük yazarların ismine özel imzalı teşekkür belgeleri ve Bakanlıkça gönderilen hediyeler öğrencilere ve okulun öğretmenlerine Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın TUNCAY MORKOÇ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN tarafından  takdim edildi.

Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın TUNCAY MORKOÇ, Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulu ziyaretinde küçük yazarların teşekkür belgeleri ve hediyelerini takdim ederken Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER'in öğrencilerimize selamını ileterek Bakanımızın öğrencilerimize "kitaplarını aldıklarını, öğrencilerimiz ve kendi adına gurur duyduklarını, tebrik ettiklerini, başarı dileklerini ve yazmaya devam etmeleri istediği" mesajını ilettiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN; Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER tarafından imzalanan Çaycuma Şehit Hasan Yağlı İlkokulumuzun minik yazarlarına iletilmek üzere  gönderilen teşekkür belgeleri ve hediyeleri  Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın TUNCAY MORKOÇ ile birlikte öğrencilerimize takdim ettik. Öğrencilerimizle gurur duyduk. "Kitabımı Okuyorum, Kitabımı Yazıyorum'' projesi ile yazma becerilerini geliştiren ve yazdıklarını kitaba dönüştürerek kitaplarını Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER'e ulaştıran öğrencilerimizin gururuna ve heyecanlarına şahit olduk. Ülkemizin aydınlık yarınları için gözlerindeki umudu ve ışıltıyı Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın TUNCAY MORKOÇ ile birlikte gözlemledik.

Hem okuyup hem yazan   özlediğimiz öğrencilerin yetişmesine, öğrencilerimizin okuma ve yazma becerilerinin geliştirilmesi, , için öğrencilerimize rehberlik eden  okulumuz öğretmenleri Ali HASIRCI ve Zeynep HASIRCI'ya teşekkür ediyorum. Okulumuzu ziyaret ederek Sayın Bakanımızın teşekkürlerini ve hediyelerini öğrencilerimize ulaştıran Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın TUNCAY MORKOÇ'a, minik yazar öğrencilerimizin farkındalık oluşturan bu çalışmalarını ödüllendirerek bizleri gururlandıran, onure eden Milli Eğitim Bakanımız Prof.Dr.Sayın Mahmut ÖZER''e minik yazarlarımız ve tüm eğitim ailemiz şükranlarımızı sunuyoruz.18-01-202318-01-202318-01-202318-01-202318-01-202318-01-202318-01-2023

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.