ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürümüz Sayın Bülent Çiftçi ve Merkez Daire Başkanımız Şükür Köse'nin İlimize Teşrifleri

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürümüz Sayın Bülent Çiftçi ve Merkez Daire Başkanımız Şükür Köse'nin İlimize Teşrifleri

Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürümüz Sayın Bülent Çiftçi ve Merkez Daire Başkanımız Şükür Köse bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize teşrif ettiler.

Merkez Gazi Ortaokulunu ziyaret eden Personel Genel Müdürümüz Sayın Bülent Çiftçi, Merkez Atama Daire Başkanımız Sayın Şükür Köse ve beraberinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan öğretmenler odasında öğretmenlerimizin istek ve önerilerini dinlediler. Öğretmenlerimizin içinde olmadığı hiçbir çalışmanın başarıya ulaşamayacağını ifade eden Personel Genel Müdürümüz, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in cumartesi günleri gerçekleştirdiği ''Öğretmenler Odası Buluşmaları''nın da bu kapsamda olduğunu belirttiler. Sayın Bakanımızın istişare kültürünü kurumsallaştırmanın önemi üzerinde durduğunu ve bu bağlamda öğretmenlerimizin istek ve taleplerini sahadan alıp Bakanlığımıza ulaştırdıklarını ifade ettiler.

Personel Genel Müdürümüz Sayın Bülent Çiftçi, tarihte çok zorluklar görmüş bir millet olarak milli-manevi değerlerimizi yaşatmamız ve öğrencilerimizi bu değerler doğrultusunda yetiştirmemiz gerektiğinin üzerinde durdular. Öğrencilerimizin sosyal-sportif ve sanatsal yönden gelişmelerinin de önemini vurguladılar.

10-01-202410-01-202410-01-202410-01-202410-01-202410-01-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.