ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Zonguldak Borsa İstanbul Anadolu Lisesine Ziyaretleri
![Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Zonguldak Borsa İstanbul Anadolu Lisesine Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2024_03/11172958_gizpathxmaaai0j.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Zonguldak Borsa İstanbul Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. 55.TÜBİTAK 2204-A Lise Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Finalinde Teknolojik Tasarım alanında bölge birinciliği elde eden öğrencimizle görüşerek tebrik ettiler, başarılar dilediler.
![11-03-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_03/k_11172855_gizo9vqwmaawymp.jpg)
![11-03-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_03/k_11172859_gizpathxmaaai0j.jpg)
![11-03-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_03/k_11172901_gizpc6yxoaascit.jpg)
![11-03-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_03/k_11172857_gizpae7xgaa7zuy.jpg)