ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesine Ziyaretleri
![Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesine Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2024_03/11194225_img_3281.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan Atatürk Anadolu Lisesine ziyarette bulundular. Bölgeye yapılacak ve 3 okulumuzun öğrencilerinin istifade edeceği spor salonunun arazisi ve salon yapımına ilişkin çalışmalar hakkında bilgi aldılar.