ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Merkez Fatih Halk Eğitimi Merkezi Ziyaretleri
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan Merkez Fatih Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde devam eden kursları ziyaret ederek kursiyerlerimizle görüştüler, kurs faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.![Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Merkez Fatih Halk Eğitimi Merkezi Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2024_03/01195503_img_20240301_190817_112.jpg)