ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya beraberinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Cemile Gül'ün; Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel'e Ziyaretleri
![Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya beraberinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Cemile Gül'ün; Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel'e Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2024_03/12181425_img_3354.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın Dilek Kaya beraberinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Cemile Gül; Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel'e ziyarette bulunarak Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtları ve Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi havzasında bulunan araziye yapılacak olan spor salonu hakkında bilgi aldılar.