ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitim Akreditasyonu Projesi Deneyim Paylaşım Günleri II Gerçekleştirildi
![Mesleki Eğitim Akreditasyonu Projesi Deneyim Paylaşım Günleri II Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07134716_whatsappimage20240607at13.08.191.jpg)
Erasmus+ Kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Koordinesinde "Mesleki Eğitim Akreditasyonu Projesi Deneyim Paylaşım Günleri II " Gerçekleştirildi.
Erasmus+ 2022 Mesleki Eğitim Akreditasyonu kapsamında 23 Nisan- 20 Mayıs tarihleri arasında İtalya'nın Rimini, Romanya'nın Bükreş ve Avusturya'nın Viyana şehirlerine 7 alanda kısa dönem öğrenci hareketliliği gerçekleştiren 42 öğrencimiz ve 10 öğretmenimiz Erasmus+ deneyimlerini paylaştılar.