ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez Mimar Sinan Ortaokulunda "Deprem Tahliye ve Yangın Tatbikatı" Gerçekleştirildi
![Merkez Mimar Sinan Ortaokulunda](/meb_iys_dosyalar/2024_03/01173141_whatsappimage20240301at16.24.294.jpg)
1-7 Mart 2024 Deprem Haftası kapsamında Merkez Mimar Sinan Ortaokulunda Zonguldak AFAD koordinesinde; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Abdullah Turan, Müdürlüğümüz İSG birimi, okul idaresi, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımıyla "Deprem Tahliye ve Yangın Tatbikatı" gerçekleştirildi.