ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Liselerde Bilim Uygulamaları Programı'nın Uygulama Esaslarının ve Süreçlerinin Görüşülmesi Amacıyla Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
![Liselerde Bilim Uygulamaları Programı'nın Uygulama Esaslarının ve Süreçlerinin Görüşülmesi Amacıyla Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_11/15172025_fnqxwuaauzf9.jpg)
İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Cemile GÜL başkanlığında; İlçe Şube Müdürlerimiz, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürlerinin katılımlarıyla Liselerde Bilim Uygulamaları Programı'nın uygulama esaslarının ve süreçlerinin görüşülmesi amacıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.