ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kozlu Esenköy 15 Temmuz Ortaokulu Müdürü Sn. Hasan KARAMANOĞLU ve Türk Eğitim-Sen Kozlu İlçe Temsilcisi Sn. Özgür KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti
Kozlu Esenköy 15 Temmuz Ortaokulu Müdürü Sn. Hasan KARAMANOĞLU ve Türk Eğitim-Sen Kozlu İlçe Temsilcisi Sn. Özgür KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Kozlu Esenköy 15 Temmuz Ortaokulu Müdürü Sn. Hasan KARAMANOĞLU ve Türk Eğitim-Sen Kozlu İlçe Temsilcisi Sn. Özgür KURT, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/10174636_WhatsApp_Image_2023-08-10_at_17.14.02_1.jpg)