ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kilimli Eren Enerji Spor Lisesi Öğrencimizden Kick Boks Dalında Dünya İkinciliği Başarısı
"Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim." Mustafa Kemal ATATÜRK![Kilimli Eren Enerji Spor Lisesi Öğrencimizden Kick Boks Dalında Dünya İkinciliği Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20124844_goax9vuwaaa9g8v.jpg)
Kilimli Eren Enerji Spor Lisesi 9. Sınıf öğrencimiz Mürsel Ayaz Zıvalı, İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuarında Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından düzenlenen 9.Uluslararası Turkısh Open World Cup turnuvasında Yıldız Erkekler Kategorisinde 47 kg'da Kick Boks Dünya 2. si olmuştur. Öğrencimizi ve antrenörünü yürekten tebrik eder başarılar dileriz.