ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kdz.Ereğli ilçemizde, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen "24. MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni" Gerçekleştirildi

Kdz.Ereğli ilçemizde, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen

Kdz.Ereğli ilçemizde, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen "24. MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni" gerçekleştirildi. Programa; Karadeniz Ereğli Kaymakamımız Sayın Mehmet Yapıcı, Alaplı Kaymakamımız Sayın Selçuk Köksal, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Nurullah Özdemir, Karadeniz Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Akın Çetin, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın İsmail Hakkı Özölçer, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, MÜSİAD Genel Merkez yöneticileri, eğitimcilerimiz, öğrencilerimiz ve konuklar katıldı. Programın açılış konuşması MÜSİAD Genel Başkan Vekili Sayın Ahmet Doğan Alperen tarafından gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından, MÜSİAD Genel Başkan Vekili Sayın Ahmet Doğan Alperen ve Kdz. Ereğli Şube Başkanı Sayın Kemal Gülbay tarafından eğitime katkılarından ve desteklerinden dolayı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'a "teşekkür plaketi" takdim edildi.Programda; "Zargana Balığı Kılçığından Elde Edilen Kuantum Noktaların Floresans Özelliklerinin Atık Sularda Hg (II) İyonlarının Belirlenmesinde Kullanılması" projesi ile 55. TÜBİTAK 2204-A Lise Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finalinde Kimya Alanında ilimizi başarı ile temsil ederek Teşvik Ödülü alan Prof. Dr. Şaban Teoman Duralı Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimiz Bera Dilek, Ekin Eren, Deniz Berra Doğanay ve proje danışmanı öğretmenimiz Burcu Atabey Özdemir ile "Güdülenmiş Yapay Zekâ ile Elektronik Harp Yöntemlerinden Etkilenmeyen Tam Otonom İnsansız Hava Aracı Yapımı" projesi ile Teknolojik Tasarım alanında Türkiye ikinciliği elde eden Zonguldak Borsa İstanbul Anadolu Lisesi öğrencimiz Ömer Elikalfa, Zonguldak Fen Lisesi öğrencimiz Umut Sarıkaya, Zonguldak Kozlu Anadolu Lisesi öğrencimiz Azra Yılmaz ve proje danışmanı öğretmenimiz Tolunay Demirci'ye MÜSİAD Yöneticileri tarafından başarı belgeleri ve plaketleri takdim edildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Kdz. Ereğli, Alaplı ve Akçakoca ilçelerimizde lise ve dengi okullardan birincilikle mezun olan öğrencilerimizi tebrik ederek plaketlerini ve başarı belgelerini takdim ettiler.


13-06-202413-06-202413-06-202413-06-202413-06-202413-06-202413-06-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.